Náš příběh

Příběh začíná u nás, u dvou sester, které se rozhodly, že není nutné spokojit se s tím, co běžný trh nabízí, ale že je možné udělat si věci po svém a dle svých představ.

Když jsme obě čekaly své první miminko, bylo pořízení výbavičky trochu komplikované.

Zjistily jsme, že kvalitních a k tomu ještě designových a originálních výrobků pro miminka je opravdu pramálo. Chtěly jsme něco neokoukaného s jemnými vzory.

Maminka s babičkou nás od malička vedly k lásce k šití a proto jsme se rozhodly, založit si vlastní značku a vyrábět produkty pro miminka. Zkrátka chtěly jsme vyměnit všechna ta zvířátka od soviček po medvídky za jednoduchost, která v sobě odráží eleganci a nadčasovost.

Volba byla jasná, značka BeeMy se bude řídit heslem: V jednoduchosti je krása! 

Postupem času, jak děti rostly, přidávali jsme nové výrobky, které děti potřebovaly a které jsou opravdu praktické. Nezůstaly jsme jen u výroby výrobků do dětských pokojíčků pro miminka a větší děti, ale začaly jsme se také věnovat výrobě oděvních doplňků.

V současné době naše značka nabízí výrobky nejen pro miminka a děti, ale také pro dospělé.

Zakládáme si na výběru vysoce kvalitních českých materiálů, které si i při pravidelném používání zachovávají svoji nadstandartní kvalitu.

Klademe velký důraz na precizní zpracovánívyrábíme výhradně v ČESKÉ REPUBLICE a hlavně - vše VYRÁBÍME S LÁSKOU. Snímek obrazovky 2015-01-07 v 23.13.34

 

V současné době máme dohromady 5 úžasných dětí (naše modelky a modelové ❤️) a ikdyž je někdy pracovní vytížení opravdu náročné, jsme rády, že můžeme vytvářet něco, co dalším dělá radost.

 

Martina a Míša

 

PS.: Chtěli bychom Vám poděkovat, že pokračování příběhu nám pomáháte dotvářet Vy, naši zákazníci, kteří dávají důvěrů nám a našim výrobkům.

Jsme moc rády za Vaši spokojenost a děkujeme, že se vracíte. 

 

Beemy Loreta-18