Doprava a platba

 

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty, přepravcem PPL nebo si ho můžete vyzvednout na Vámi zvoleném výdejnim místě Zásilkovny. 

Balíček bude odeslán maximálně do 2 pracovních dnů od objednání.

 

Při OBJEDNÁVCE nad 2000 Kč máte od nás dopravu ZDARMA (poplatek za dobírku není zahrnut). Zboží bude odesláno jako doporučený balík prostřednictvím České Pošty.

 

ČESKÁ REPUBLIKA

- cena za dopravu a platbu je závislá na typu zvolené přepravy a způsobu platby:

ČESKÁ POŠTA - balík do ruky

platba převodem - 115 Kč - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána jako balík do ruky. Zásilku obdržíte do 1-2 pracovních dnů od odeslání od nás.

dobírka - 150 Kč - objednávka bude zaslána jako balík do ruky a zaplatíte ji až doručovateli České pošty, který Vám zásilku přinese

ČESKÁ POŠTA - doporučený balík

(je určen pouze pro oděvní doplňky, max. 3 ks)

- platba převodem - 55 Kč - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána jako doporučený balík. Zásilku obdržíte do 3 pracovních dnů od odeslání od nás.

- dobírka - 90 - objednávka bude zaslána jako doporučený balík a zaplatíte ji až doručovateli České pošty, který Vám zásilku přinese

 PPL

- platba převodem - 120 Kč - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností PPL. Zásilku obdržíte do 24 hodin od odeslání od nás.

- dobírka - 150 Kč - objednávka bude zaslána přepravní společností PPL a zaplatíte ji až doručovateli přepravní společnosti při převzetí

ZÁSILKOVNA

- platba převodem - 75 Kč (zásilka větších rozměrů - 110 Kč) - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.

- dobírka - 90  Kč (125 Kč) - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

SLOVENSKO

ČESKÁ POŠTA

platba převodem11 Eur - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána prostřednictvím České pošty.

PPL

platba převodem11 Eur - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností PPL. Objednávka bude doručena do 48 hodin od odeslání od nás.

ZÁSILKOVNA

platba převodem - 4 Eur (zásilka větších rozměrů - 5,5 Eur) - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.

dobírka - 5 Eur (6,5, Eur) - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 Ceny dopravy na Slovensko je přepočítávána aktuálním kurzem.

 

Platební údaje:

číslo účtu: 2200825292/2010

IBAN: CZ2920100000002200825292

BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX