Vážení zákazníci, v termínu 20.-24.10.2021 jsme na veletrhu FOR BABIES v Letňanech. Bohužel v těchto dnech nebude možné odesílat vaše objednávky a dojde ke zpoždění o 1-2 dny. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

 

Zboží je zasíláno prostřednictvím přepravcem DPD nebo si ho můžete vyzvednout na Vámi zvoleném výdejnim místě Zásilkovny. 

Balíček bude odeslán maximálně do 2 -4 pracovních dnů od objednání.

 

Při OBJEDNÁVCE nad 2000 Kč máte od nás dopravu ZDARMA (Platí pro Českou republiku, poplatek za dobírku není zahrnut). Doprava zdarma na Slovensko je od 120 EUR. Zboží bude odesláno přepravcem dle aktuálních možností, o způsobu dopravy Vás budeme kontaktovat.

 

ČESKÁ REPUBLIKA

- cena za dopravu a platbu je závislá na typu zvolené přepravy a způsobu platby:

 

 DPD

- balíček bude doručen do 1-2 pracovních dní od odeslání

- platba převodem - 130 Kč - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností DPD. Zásilku obdržíte do 24 hodin od odeslání od nás.

- dobírka - 160 Kč - objednávka bude zaslána přepravní společností DPD a zaplatíte ji až doručovateli přepravní společnosti při převzetí

ZÁSILKOVNA

- balíček bude doručen do 1-4 pracovních dní od odeslání

- BALÍKY MENŠÍCH ROZMĚRŮ - dle přepravních podmínek Zásilkovny lze zasílat pouze balíky malých rozměrů ( míčky max. 100 ks., NE bazénky, kojící polštáře, vaky, hnízdečka apod.)

  • platba převodem - 75 Kč- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 90 Kč - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

- BALÍKY VĚTŠÍCH ROZMĚRŮ - balíky s objemnějšími produkty ZÁSILKOVNA může předat jinému dopravci ( DPD, INTIME ) a balík Vám tedy může být doručen přímo na Vaši adresu.

  • platba převodem - 135- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 170- objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

SLOVENSKO

 

DPD

platba převodem12 Eur - hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka zaslána přepravní společností DPD. Objednávka bude doručena do 48 hodin od odeslání od nás.

ZÁSILKOVNA

- dle přepravních podmínek Zásilkovny lze zasílat pouze balíky malých rozměrů ( míčky max. 100 ks., NE bazénky, kojící polštáře, vaky, hnízdečka apod.)

BALÍKY MENŠÍCH ROZMĚRŮ - dle přepravních podmínek Zásilkovny lze zasílat pouze balíky malých rozměrů ( míčky max. 100 ks., NE bazénky, kojící polštáře, vaky, hnízdečka apod.)

  • platba převodem - 4 euro- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 5,5 euro - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

- BALÍKY VĚTŠÍCH ROZMĚRŮ - balíky s objemnějšími produkty ZÁSILKOVNA může předat jinému dopravci ( DPD, INTIME ) a balík Vám tedy může být doručen přímo na Vaši adresu.

  • platba převodem - 12 euro- hodnotu objednávky zaplatíte bankovním převodem a po připsaní platby na náš účet bude objednávka odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete objednávku vyzvednout.
  • dobírka - 13,5 euro - objednávka bude odeslána na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po obdržení emailu o doručení na vybrané výdejní místo si můžete, po zaplacení objednávky přímo na místě, zboží vyzvednout.

 

 Ceny dopravy na Slovensko je přepočítávána aktuálním kurzem.

 

Platební údaje:

číslo účtu: 2800634094/2010

IBAN: CZ0820100000002800634094

BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.